Informácie

Najpredávanejšie

Vernostné body

Hračky playmobil odmeňujú svojích registrovaných zákazníkov pri každom nákupe. Vernostné body získavajú len registrovaní zákazníci, nie návštevníci. Preto je nutné sa registrovať ako zákazník a spätne sa prihlasovať do obchodu pod svojimi prihlasovacími údajmi.

Ak u nás nakúpite za akúkoľvek sumu, získate 2% z nákupnej sumy vo forme vernostných bodov. Tieto body môžete využiť hneď v ďalšom nákupe alebo ich budete zbierať a využijete neskôr. Možnosť využitia vernostných bodov je do 12 mesiacov od vytvorenia objednávky. Po tomto termíne sa stáva vytvorený kupón neplatný a nie je možné ho použiť.

Zľavnené produkty nie sú zahrnuté v systéme vernostných bodov. To znamená, že za ne vernostné body nezískate.

Ako zmeniť vernostné body

1. Prihláste sa do svojho uživateľského účtu a v časti "Účet" kliknite na položku Vernostné body.

 

2. Zobrazí sa Vám okno s vernostnými bodmi, v ktorom zistíte, koľko bodov ste ziskali z jednotlivých objednávok. Taktiež zistíte Stav bodov (Dostupné, Už prekonvertované - použité, Očakávané overenie - čaká sa na platbu prevodom na účet)

 

3. Ak chcete použiť vernostné body, je nutné ich zmeniť na kupón. Kliknite na odkaz "Zmeniť body na kupón".

 

4. Pri zmene vernostných bodov sa v časti Kupóny z vernostných bodov zobrazí kupón so zľavou a kódom. Tento kód zadáte v objednávke, keď budete chcieť využiť kupón.

 

5. Ak chcete použiť kupón v objednávke, kliknite na "Košík". V dolnej časti "Kupóny" zadajte kód kupónu a kliknite "OK".

 

Po použití kupónu bude automaticky odpočítaná zľava z objednávky.

 

 


TOPlist