Informácie

Najpredávanejšie

Dodacie a platobné podmienky

Náš Internetový obchod doručuje tovar výlučne na území Slovenskej republiky. Dodanie tovaru do iných členských štátov EÚ je možné len po dohode s predávajúcim. Predávajúci si vyhradzuje právo na úpravu poplatku za poštovné pri doručovaní mimo územia Slovenskej republiky.

Spôsoby platby:

 • dobierka (za tovar zaplatíte až pri preberaní tovaru od kuriéra alebo na pošte)
 • bankový prevod na účet IBAN SK7883300000002800967294 zaplatíte vopred prevodom na náš bankový účet, údaje pre platbu Vám budú zaslané na emailovú adresu uvedenú v registrácii po potvrdení objednávky. 
  V prípade, že kupujúci nezaplatí za tovar najneskôr do
  5 pracovných dní od vytvorenia objednávky, bude objednávka zo strany predávajúceho zrušená.

 

Spôsoby dodania tovaru:

 • Slovenská Pošta, (zásielka bude odoslaná cez Slovenskú poštu ako balík na dobierku, je možné zadať aj platbu vopred na náš bankový účet - zálohovou faktúrou)
 • Kuriér GLS, (zásielka bude odoslaná prostredníctvom spoločnosti General Logistics Systems, v deň expedície tovaru budete informovaný emailovou správou. Ak si želáte využiť tento spôsob doručenia, tak Vás žiadame, aby ste správne vyplnili Vaše telefónne číslo. Bez tohto úkonu nie je možné doručenie tovaru kuriérom. V deň dodania tovaru Vás bude kuriér kontaktovať na Vami uvedené telefónne číslo).
 • Osobný odber, v prípade, že ste z Banskej Bystrice a blízkeho okolia je možné osobné prevzatie tovaru na Odbernom mieste v Podlaviciach na Skubínskej ulici č.1 (oproti kostolu). Tento spôsob prevzatia je bezplatný a je možný len pri platbe vopred prevodom na náš bankový účet. Termín dohodnutia prevzatia objednávky telefonicky.
 • Dovoz tovaru v rámci mesta Banská Bystrica (nie priľahlé dediny), zásielka Vám bude doručená naším kuriérom. Tento spôsob dovozu je podmienený úhradou platby na náš bankový účet.
 • Dovoz tovaru v Liptovskom Mikuláši, zásielka Vám bude doručená naším kuriérom. Tento spôsob dovozu je podmienený úhradou platby na náš bankový účet.
 • Sobotné doručenie +3€ zásielky je možné uskutočniť len kuriérskou spoločnosťou UPS vo vybraných mestách, ktoré si môžete overiť TU. Príplatok 3€ sa účtuje aj pri doprave Zadarmo.

Cenník poštovného za doručenie objednávaného tovaru:


x - tovar nad 45 eur nezasielame Slovenskou poštou

 

Pri nákupe tovaru nad 150€ je poštovné Zadarmo

 • ak si v našom obchode objednáte tovar v celkovej hodnote nad 150€, tak nebudete platiť žiadne poštovné. Táto možnosť sa Vám automaticky zobrazí v Pokladni počas procesu potvrdenia objednávky v spôsoboch doručenia.

  

 


TOPlist